خانه هوشمند ایمن پارس، از سال 1396 فعالیت خود را در قالب تنها نماینده برند HDL در شرق گیلان شروع کرده است. این شرکت به ارائه خدمات مهندسی در زمینه هوشمندسازی ساختمان و منزل به عنوان فعالیت اصلی خود انجام می دهد.
در حال حاضر اين شرکت زمینه ای فراهم آورده که با توان اجرایی بالای متخصصین و مهارت یافتگان خود که حاصل تلاش چند ساله و کسب دانش و تجربه مفید درامر هوشمند سازی و همگام ساختن تجهیزات تاسیسات برق ساختمان با مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا و نیاز روز افزون ساختمانها به این تکنولوژی بستری مناسب جهت مستحکم نمودن هرچه بیشتر روابط با پروژه های متعدد ارگانهای دولتی ، شرکتها و ساختمانهای عظیم مسکونی، تجاری و اداری ایجاد نماید.
ایمن پارس کلیه فعالیتهای خود را با هدف بهره گیری کامل از تکنولوژی های کمپانی HDL در راستای اتوماسیون ساختمانها آغاز نموده و نيز با دریافت پروانه رسمی فروش، طراحي و نصب تجهیزات از کمپانی اصلی همكاري بسيار پرثمري را با طيف وسيعي از شركت ها و سازمانهای دولتي و خصوصي بوجود آورده است.
اين شرکت با اتکا به توانایی‌ ها و قابليت‌ های بالای مديران با سابقه و همکاری کارشناسان خبره، متخصص و متعهد ايرانی در زمينه بهینه سازی مصرف انرژی و همچنين ارتباط نزديک با منابع اطلاعاتی خارجی و استفاده از تجارب بسيار مفيد و گرانبهای آنان، سعی در بالا بردن دانش فنی و ارتقاء سطح بهره وری در کلیه ساختمانهای ایران پهناور نموده است . بیش از نیم دهه تجربه و عملکرد حرفه ای از تیم مدیران و کارشناسان متخصص این شرکت منجر به ارائه خدمات شایسته به هم میهنان عزیز گردیده است.
ایمن پارس لاهیجان