خانه هوشمند

موزیک پنل خانه هوشمند چیست؟

انواع پنل موسیقی
این پنل ها دارای مدل های مختلفی بوده که هر کدام ویژگی های خاصی دارند. از پنل موسیقی بدون صفحه نمایش که تنها با کلیدهای تاچ روی پنل قابلیت کنترل و پخش موزیک دارند، پنل دیواری با نمایشگر تک رنگ و با کلیدهای لمسی، پنل صوتی با نمایشگر 3 اینچ رنگی و کلیدهای لمسی، پنل صوتی با نمایشگر 3 اینچ رنگی لمسی، پنل دیواری با نمایشگر 3.5 اینچ رنگی لمسی اندروید، پنل دیواری 4 اینچ با نمایشگر رنگی لمسی در دو مدل ساده و اندروید، پنل صوتی 5 اینچ رنگی لمسی و سینمای خانگی 7 اینچ و 10 اینچ رنگی لمسی اندروید.

ایمن پارس لاهیجان

امکانات پنل موسیقی 
مدل های ساده قابلیت پخش موزیک از طریق فلش، کارت حافظه و بلوتوث را دارند ولی در مدل های اندروید علاوه بر موارد فوق می توان از طریق وای فای و همچنین حافظه داخلی سیستم صوتی هوشمند، موزیک موردنظر را پخش کرد.
در مدل های 7 اینچ و 10 اینچ که سینمای خانگی هم محسوب می شوند به راحتی می توان تصویر پنل را از طریق کابل HDMI روی تلویزیون ملاحظه کرد. که یک سینمای خانگی هوشمند را برای شما فراهم می کند. همچنین در مدل های اندروید می توان به اینترنت متصل شده و موزیک آنلاین هم پخش کرد.
یکی از ویژگی های پنل موسیقی هوشمند که مدل های اندروید می باشد قابلیت نصب اپلیکیشن های مختلف به ویژه اپلیکیشن های خانه هوشمند است. به راحتی می توان علاوه بر پخش موزیک در صورت هوشمندسازی فضای مورد نظر از این پنل صوتی به عنوان تاچ پنل مرکزی خانه هوشمند هم استفاده نمود.
تمامی سیستم های صوتی هوشمند دارای قابلیت اتصال به تلویزیون و پخش صدای آن از اسپیکرها به وسیله کابل AUX هستند.
پنل موسیقی قابلیت اتصال به اسپیکرهای سقفی اهمی را داشته و قابلیت پخش موزیک با کیفیت بالا (HIFI) دارد. که بسته به متراژ فضای مورد نظر می توان نوع پنل صوتی و اسپیکر سقفی یا دیواری را انتخاب نمود. علاوه بر موارد فوق در پنل دیواری هوشمند 7 و 10 اینچ قابلیت کنترل صدای اسپیکرها نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *